Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

RADIOWÓZ W NOWYCH BARWACH TRAFIŁ DO MONIECKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 17.11.2023

Pierwszy radiowóz w nowych barwach trafił do policjantów z monieckiej drogówki. Samochody w takich barwach zaprezentowano po raz pierwszy podczas targów POLSECURE w ubiegłym roku w Kielcach.

Flota monieckiej drogówki została wzbogacona o oznakowany pojazd marki Skoda Scala o wartości 167 280 złotych. Nowy radiowóz napędzany silnikiem benzynowym o pojemności 1500 cm3 i mocy 150 koni mechanicznych został zakupiony z programu operacyjnego Infrastruktura i Środowisko II edycji „Bezpiecznie na drogach” sfinansowany w całości przez Komendę Główną Policji.

Nowy wzór oznakowania radiowozów i pozostałych pojazdów policyjnych został zaprezentowany na zeszłorocznych Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE, które odbyły się w Kielcach. Do dotychczasowego oznakowania zostały dodane jaskrawe, żółto-zielone kolory, które sprawiły, że radiowozy są bardziej widoczne. Oprócz zmiany kolorystyki doszła także zwiększona liczba świateł ledowych. Wszystko po to, aby policjanci podróżujący nowymi radiowozami byli bezpieczniejsi.

  • RADIOWÓZ W NOWYCH BARWACH TRAFIŁ DO MONIECKICH POLICJANTÓW
  • RADIOWÓZ W NOWYCH BARWACH TRAFIŁ DO MONIECKICH POLICJANTÓW
  • RADIOWÓZ W NOWYCH BARWACH TRAFIŁ DO MONIECKICH POLICJANTÓW
Powrót na górę strony