KPP Mońki

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

 1. ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

  Monieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Tym razem do wykroczenia doszło w Jasionówce. 19-latka w miejscu, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka" jechała z prędkością 102 kilometry na godzinę.

 2. Patrole wodne i rowerowe

  Każdego roku latem monieccy policjanci rozpoczynają sezon w patrolach wodnych i rowerowych. Przez najbliższe miesiące szczególnie w rejonie rzeki Biebrza i Biebrzańskiego Parku Narodowego mundurowi będą pilnowali bezpieczeństwa wczasowiczów i turystów. Obecność stróżów prawa ma również zniechęcić amatorów kąpieli w niedozwolonych miejscach.

 3. TRWA KONKURS „POLICJANT, KTÓRY MI POMÓGŁ”

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom krzywdzonym.

 4. KOLEJNY POSZUKIWANY W RĘKACH DZIELNICOWYCH Z GONIĄDZA

  Tym razem dzielnicowi z Goniądza zatrzymali 27-latka poszukiwanego do odbycia kary 15 dni aresztu. Mężczyzna był poszukiwany za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

 5. 2 poszukiwanych w rękach dzielnicowych z Goniądza

  Dzielnicowi z Goniądza zatrzymali 35 i 31 -latka poszukiwanych do odbycia kary 15 dni aresztu. Obaj mężczyźni byli poszukiwani, ponieważ zamknęli się w budynku PKS i utrudniali korzystanie z poczekalni podróżującym.

 6. AKWENY POD CZUJNYM OKIEM MONIECKICH POLICJANTÓW

  Policjanci z monieckiej komendy regularnie patrolując rzekę Biebrza bardzo szybko mogą interweniować, gdy zagrożone jest życie ludzkie. Mundurowi zwracają szczególną uwagę na niestrzeżone kąpieliska i plaże. Przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa nad wodą.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
Stop agresji drogowej
poMOC, a nie przeMOC!
Kręci mnie bezpieczeństwo
Ja pamiętam a Ty
Uwaga na oszustów!
Komunikacja z osobami głuchoniemymi
Ochrona Prawna Funkcjonariuszy Policji
niebieska linia
utraciłeś dokumenty
Ludzie to nie towar
Policjant, który mi pomógl
Reporter podlaskiej policji
Dopalacze
Kieruj się rozsądkiem
Aplikacja mobilna "Moja Komenda"
zielona strefa

Ruch drogowy

 1. ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

  Monieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Tym razem do wykroczenia doszło w Jasionówce. 19-latka w miejscu, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka" jechała z prędkością 102 kilometry na godzinę.

 2. ZDAJ TEST Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

  Eliminowanie z ruchu drogowego kierowców będących pod wpływem alkoholu stanowi priorytet w działaniach Policji. W 2022 roku policjanci poddali badaniu na zawartość alkoholu blisko 12,5 mln kierujących i ujawnili 104 467 nietrzeźwych kierujących.

 3. WDZIĘCZNI RODZICE PODZIĘKOWALI POLICJANTOM ZA POMOC

  "Bez ich interwencji nie dotarlibyśmy na czas, który odgrywał tu kluczową rolę" - to fragment podziękowań dla policjantów z monieckiej i białostockiej "drogówki". Ich autorami są wdzięczni rodzice 11-latka, który potrzebował pilnej pomocy medycznej. Policyjna eskorta pozwoliła w bardzo krótkim czasie dotrzeć im do białostockiego szpitala.

 4. ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ NA DRODZE ORAZ PRZESTRZEGAJ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

  Rozpoczęła się wiosna, a w raz z nią lepsza pogoda. W tym czasie kierujący odczuwają większy komfort jazdy i pozwalają sobie rozwijać większe prędkości, które mogą doprowadzić do wypadków. Tylko od 1 maja monieccy policjanci odnotowali na terenie powiatu monieckiego 4 kolizje drogowe, a 1 kierowca stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym.

 5. ZNOWU ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

  Monieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej, która przekroczyła prędkość w obszarze zabudowanym. Tym razem do wykroczenia doszło w Downarach Plac. 26-latka w miejscu, gdzie obowiązuje "pięćdziesiątka" jechała z prędkością 101 kilometrów na godzinę.

 6. Sam zadbaj o swoje bezpieczeństwo - Poradnik rowerzysty

  Ładna pogoda i słoneczne dni, sprawiają, że na drogach pojawia się więcej jednośladów. Nie zapominając o tym, że rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego, przypomnijmy sobie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Powrót na górę strony