Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za szybko w Downarach i Trzciannem

Policjanci z monieckiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm piratom drogowym. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Zostali zatrzymani w Downarach i Trzciannem - miejscach wielokrotnie wskazywanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj, mundurowi z monieckiej drogówki sprawdzali, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości w Downarach Plac i Trzciannem. Miejsca te wielokrotnie były wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. To właśnie tam, policjanci zatrzymali prawa jazdy dwóm piratom drogowym, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym.  Kierowca audi  za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami, natomiast drugi kierowca, który przekroczył dopuszczalną predkość jadąc oplem, otrzymał madat karny w wyskości 1500 złotych i 10 punktów karnych. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

Zwolnij i zadbaj o bezpieczeństwo własne oraz innych uczestników ruchu drogowego. Hasło "noga z gazu" zawsze jest aktualne.

  • na zdjęciu policjant w radiowozie uzupełniający dokumentację
Powrót na górę strony