Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ferie zimowe dobiegają końca – pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze

Data publikacji 03.02.2023

W województwie podlaskim ferie zimowe dobiegają końca Przed nami ostatni weekend, kiedy dzieci i młodzież mogą się cieszyć wolnym czasem. Z wypoczynku zimowego będą wracały nie tylko dzieci i młodzież, ale też całe rodziny. Dlatego na terenie całego powiatu monieckiego, funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących.

Ferie zimowe dobiegają końca, w związku z tym policjanci spodziewają się większego ruchu na drogach. Z wypoczynku zimowego będą wracały nie tylko dzieci i młodzież, ale też całe rodziny. Dlatego na terenie całego powiatu monieckiego, funkcjonariusze czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących. W trakcie prowadzonych kontroli drogowych, policjanci sprawdzają między innymi dokumenty, sposób przewożenia osób i ładunku oraz stan trzeźwości kierowców. Ponadto, funkcjonariusze zwrócą uwagę na stan techniczny pojazdów. Głównym i najważniejszym celem prowadzonych działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim poruszającym się po drogach naszego powiatu.

Monieccy policanci apelują do wszystkich kierowców o rozsądek i rozwagę podczas podróży. Bądźmy ostrożni na drodze, aby każdy wrócił bezpiecznie do domu.

  • policjanci ruchu drogowego podczas służby pilnują bezpieczeństwa na drodze
  • policjant wydaje polecenie zatrzymania się
  • policjant bada stan trezeźwości
Powrót na górę strony