Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmarznięty szedł drogą, bo zepsuł mu się samochód. 43-latkowi pomogli policjanci

Data publikacji 08.01.2024

Monieccy policjanci nie pozostali obojętni, gdy podczas służby zauważyli zziębniętego mężczyznę idącego późną porą poboczem drogi. Okazało się, że zepsuł się mu samochód. Nie mógł wezwać pomocy, bo rozładował mu się telefon. Policjanci pomogli i zawieźli zmarzniętego 43–latka do Korycina, gdzie czekał na niego kolega.

Wczorajszej nocy monieccy policjanci, wracając z interwencji, zauważyli na drodze między miejscowościami Wojtówce a Jasionówką idącego poboczem mężczyznę. Pieszy zwrócił ich uwagę, bo nie miał elementów odblaskowych. Okazało się, że 43-latkowi zepsuł się samochód. Nie mógł wezwać pomocy, bo rozładował mu się telefon. Z uwagi na niską temperaturę oraz nocną porę mundurowi zaproponowali mężczyźnie, aby nagrzał się w radiowozie i naładował telefon. Następnie zwieźli go do pobliskiego Korycina, gdzie czekał już na niego kolega, który miał go odwieźć do domu.

Policja apeluje: Jeśli widzimy osoby, których zdrowie lub życie może być zagrożone, bez wahania poinformujmy odpowiednie służby dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Nie bądźmy obojętni.

Powrót na górę strony