Aktualności

31- latek zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 26.06.2026

W ręce monieckich policjantów wpadł 31-latek, który posiadał przy sobie marihuanę i haszysz. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z monieckiej patrolówki zauważyli mężczyznę idącego w centrum miasta, który na widok mundurowych chciał uniknąć z nimi konfrontacji. Okazało się, że 31-latek ma w kieszeni woreczek z suszem oraz substancję plastyczną. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że w foliowej torebce była marihuana, a znaleziona substancja plastyczna to haszysz. 31- latek usłyszał zarzut podsiadania środków odurzających, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony