Powitanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach - Z życia jednostki - KPP Mońki

Z życia jednostki

Powitanie I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach

Data publikacji 18.06.2013

Dzisiaj w monieckiej komendzie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Policjanci powitali nowego Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach, podinsp. Antoniego Kosińskiego.

Decyzją Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinspektora Sławomira Mierzwy od 17 czerwca 2013 roku stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach objął podinsp. Antoni Kosiński. Komendant Powiatowy Policji w Mońkach mł. insp. Andrzej Łapiński dokonał uroczystego wprowadzenia nowego Zastępcy Komendanta.

Podinsp. Antoni Kosiński po raz pierwszy przywitał się z monieckimi policjantami i pracownikami, z którymi będzie teraz współpracował.

Nowy zastępca komendanta ma 44 lata. Karierę resortową rozpoczął w 1991 roku. Pierwsze policyjne kroki stawiał w pionie prewencyjnym w Posterunku Policji w Radziłowie. Później pracował na stanowisku specjalisty Sekcji Prewencji w KPP w Grajewie. Od 2004 roku zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego, a od 2011 roku stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie.

Podinspektor Antoni Kosiński jest absolwentem Wydziału Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Pułtusku.

Zastępca Komendanta jest żonaty i ma dwoje dzieci.