Konkurs fotograficzny „Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła” - Aktualności - KPP Mońki

Aktualności

Konkurs fotograficzny „Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła”

Data publikacji 25.11.2020

Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Mońkach zapraszają do udziału w powiatowym konkursie fotograficznym pod nazwą: „Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła”. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych powiatu monieckiego.

W ramach programu „Bez nienawiści w realu i na portalu” Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Mońkach organizuje powiatowy konkurs fotograficzny pod nazwą: „Wirtualna szkoła jest bezpieczna i wesoła”.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych powiatu monieckiego. Ma on na celu autorskie zaprezentowanie tematu zdalnego nauczania w czasie pandemii, w kontekście bezpiecznego użytkowania Internetu, szeroko rozumianych social mediów i promowanie pozytywnych wzorców oraz autorytetów. Jego celem jest również przypomnienie zasad netykiety oraz skutków niewłaściwych zachowań w wirtualnym świecie.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia o wymiarach 13 x 18 cm lub 20 x 25 cm, które będzie przedstawiało sposób widzenia nauczania zdalnego. Prace należy dostarczyć do 22 grudnia 2020 roku w formie przesyłki pocztowej na adres Wydział Prewencji KPP w Mońkach ul. Niepodległości 7, 19-100 Mońki. Ogłoszenie wyników nastąpi w styczniu 2021 roku.

Pliki do pobrania

  • 108.59 KB
    Regulamin konkursu
  • 95.69 KB
    Oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych